فروشگاه اینترنتی پرانا

فروشگاه اینترنتی پرانا، مرجع تخصصی خرید اینترنتی لوازم سفر و تجهیزات حرفه ای جهان گردی ، طبیعت گردی، لوازم کوه نوردی،کمپینگ ، کوچینگ و کوله گردی است که در سال ۱۳۹۶ به منظور پوشش نیاز طبیعت گردان و گردشگران در سراسر ایران راه اندازی شده تا بتواند با ارائه بهترین و کاملترین برندهای تخصصی حوزه سفر و طبیعت گردی پاسخگوی هموطنان باشد.

گستره محصولات پرانا

گستره محصولات فروشگاه اینترنتی لوازم سفر پرانا شامل انواع لوازم کمپ مانند: چادر مسافرتی ، کیسه خواب، زیرانداز، اجاق مسافرتی، بالش مسافرتی، تخت خواب سفری، سرشعله کوهنوردی، صندلی تاشو، پتو مسافرتی، ظرف مسافرتی، قمقمه، چاقو کوهنوردی، میز و صندلی سفری، تشک بادی، چراغ شارژی، تخت آویز، دوش سفری و انواع لوازم کوهنوردی شامل: باتوم کوهنوردی، چراغ قوه، عصای کوهنوردی، جی پی اس، کوله پشتی، کیف کمری، هدلامپ، فلاسک، آتش زن، انواع لباس ورزشی و کوه نوردی شامل: کاپشن، شلوار،تی شرت، هودی و سویشرت، دستکش، پانچو، بادگیر،جوراب،عینک، کلاه، کفش و… می باشد.

 

برندهای پرانا

فروشگاه اینترنتی پرانا به واسطۀ تامین کالا از مبادی اصلی، فروش کالای اصل و با کیفیت از برندهای معروف دنیا مانند : ماموت، بست وی ، کوداک، کمپ، کلمن، ایزی کمپ، فرینو، اوتور ،روبنز، کووآ، بلک دایمن، بویستون، سالمون، هاسکی را به همراه قیمتهای واقعی نشانه گرفته است و احترام به حقوق مصرف کننده را در برخورداری از محصولی که شایستۀ یک خرید هوشمندانه از یک فروشگاه اینترنتی است، محور کسب و کار خود می‌داند.

فروشگاه اینترنتی پرانا به عنوان کاملترین مرجع خرید آنلاین تخصصی لوازم سفر در ایران با تضمین اصالت کالا از طریق عقد قرارداد تامین کالا با برندهای معتبر داخلی و خارجی و ضمانت بازگشت ۷ روزۀ کالا و اعلام ارسال رایگان در سقف خریدهای متعارف توانسته است به عنوان یک فروشگاه معتبر در زمینه فروش اینترنتی بسیار موفق عمل نموده و جایگاه خوبی را در بازار خرده فروشی های آنلاین به دست آورد.

مشاوره تخصصی پرانا

متخصصین کمپینگ و سفر در پرانا همواره آماده ارائه هرگونه مشاوره خرید و راهنمایی تهیه بهترین و مناسب ترین محصول هستند . کاربران می توانند در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در تمام ساعات اداری با شماره های تماس و چت آنلاین پرانا در ارتباط بوده و با اطمینان بیشتری خرید نمایند.

ترویج فرهنگ طبیعت گردی و دوری از استرس ها و دغدغه های زندگی صنعتی یکی از اصول پرانا است تا علاقه مندان به سفر، ورزش و گردش بتوانند با صرف کمترین هزینه همیشه به هیجانات مثبت واقعی زندگی روزمره خود برسند.

 

چرا کمپینگ؟

در میان همه دغدغه های امروزی و زندگی فشرده و صنعتی لازم است هرازگاهی از چارچوب روزمرگی های خود فراتر رفته و به اصل خود بازگردیم.  برای تجدید انرژی هیچ کجا بهتر از طبیعت نیست تا فکر و روان خودمان را تازه کنیم و خودمان را از استرس ها و دغدغه های زندگی صنعتی رها کنیم .