یلدا پرانا

شب یلدا را مردم کشورمان ایران، چندین هزار سال است که جشن میگیرن، آخرین شب فصل پاییز که طولانی ترین شب سال و تاریک ترین آن نیز می باشد را شب یلدا می نامند. در این شب مردم ایران تا صبح بیدار مانده و با دوستان و آشنایان خود را سرگرم می کنند.

اقوام ایرانی چند هزار سال است که شب یلدا آخرین شب پاییز و تاریکترین شب در طول سال را تا صبح بیدار می مانند و در کنار دوستان و آشنایان خود به سرگرمی و شادی می پردازند تا از این حیث غم نبودن خورشید و سردی و تاریکی آن شب را فراموش کنند و بعد از تاریکی هنگامی که خورشید طلوع می کند یه رخت و خواب بروند.

همواره با مناسبت های تاریخی و اعیاد شاد فروشگاه های مختلف فروش ویژه می گذارند. به مناسبت یلدا نیز سالهاست فروشگاه های اینترنتی فروش ویژه یلدا برگزار میکنند تا شادی مضاعف برای مردم ایجاد کنند.

با فروش ویژه از پاییز تا زمستان پرانا به مناسبت فرا رسیدن یلدا ،شادی دو چندان شما را خواستاریم تا در این شب های شاد بتوانید بیشتر خرید کنید تا بتوانید هدیه دهید و یا بساط دور همی های شاد را فراهم کنید.

برای استفاده از این فروش ویژه کافی است از ۲۷ آذر ماه لغایت ۴ دی ماه به سایت پرانا مراجعه نمائید و از محصولات ویژه این حراج استفاده نمائید.