بلک فرایدی فروشگاه اینترنتی کمپینگ و کوهنوردی پرانا

در روز جمعه سیاه یا بلک فرایدی در کل دنیا مرسوم است که فروشگاه های بزرگ به اصطلاح آتش به مالشان می زنند و لذت ارزان ترین خرید سال را به مشتریان خود هدیه می دهند. روز دوشنبه بعد از بلک فرایدی به ساندی ماندی sun day Monday  معروف است که در این روز فروشگاه های اینترنتی حراج می کنند.

فروشگاه اینترنتی پرانا نیز این رسم را در از روز جمعه سیاه مصادف با ۲آذر ماه ۹۷ تا دوشنبه ۵ آذر مصادف با سایر ماندی اجرا کرده تا در این گرانی بازار کمی شاهد لذت خرید مشتریان عزیز باشد.

در این روز علاوه بر اینکه تمام محصولات حراج واقعی و هیجان انگیز دارند، کلیه مشتریان از امکان استفاده از کد تخفیف ویژه بلک فرایدی نیز برخوردار هستند .

تخفیف های بلک فرایدی

کلیه مشتریان می توانند در این ۴ روز علاوه بر استفاده از محصولات تخفیف خورده فوق العاده که بین آنها تخفیف ۸۰ درصدی نیز مشاهده می شود در صورتی که کالای مورد نظر آنها در بین کالاهای تخفیف خورده نبود از کد تخفیف “Blackfriday” نیز برای استفاده از تخفیف محدود ۵ درصدی پرانا استفاده نمایند.

برای خرید کالاهای تخفیف دار عجله کنید چون تعداد بیشتر آنها محدود شده و کالای تخفیف خورده  به خریداری تعلق پیدا می کند که زودتر سفارش خود را ثبت کند .

درصورتی که در روزهای تعطیل حراج سوال و یا مشکلی داشتید می توانید از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید. همکاران ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا  پاسخگوی شما باشند.

جهت مشاهده همه محصولات موجود در حراج نیز می توانید از طریق لینکی که در اسلایدر سایت روز جمعه قرار می گیرد اقدام نمائید.

 

برای جمعه سیاه شما خاطره سفیدی از خرید آرزومندیم.